Splice Film Fragmanı Trailer

Splice sinema filmiClive ve Elsa, genetik mühendisliği dünyasının yıldızları olan iki bilim adamıdır. İkili, özellikle hayvan DNA’larını birleştirerek oluşturdukları yeni ve garip melez yaratıklarla yaptıkları çalışmalarıyla tanınmaktadır. Bu karizmatik çift, işin içine insan DNA’sını da karıştırarak yeni melezler oluşturmayı planlamaktadır. Çalışmalarını finanse eden ecza firması ise bu deneylerin kısa vadeli kârıyla ilgilenmektedir.

Clive ve Elsa deneylerini gizlice yürütür. Sonuç fiziksel ve ruhsal anlamda beklenmedik bir gelişme gösteren hayret verici bir yaratık olan DREN ’dir.. Dren, onların en vahşi hayallerinin ve daha da kötüsü en korkunç kabuslarının bile ötesindedir...

Elsa and Clive, two young rebellious scientists, defy legal and ethical boundaries and forge ahead with a dangerous experiment: splicing together human and animal DNA to create a new organism. Named "Dren", the creature rapidly develops from a deformed female infant into a beautiful but dangerous winged human-chimera, who forges a bond with both of her creators - only to have that bond turn deadly.

Gösterim Tarihi: 04 Haziran 2010
Yönetmen: Vincenzo Natali
Oyuncular:Adrien Brody (Clive), Sarah Polley (Elsa), David Hewlett (Barlow), Abigail Chu (Young Dren)
Senaryo: Vincenzo Natali, Antoinette Terry Bryant


Labels: , ,Leave A Comment:

Copyright © B Tube Video Template.
Powered by Blogger.