Labirent 3D Film Fragmanı - The Shock Labyrinth Trailer

Labirent 3D - Senritsu Meikyû - The Shock LabyrinthÇocukluğunun geçtiği şehre uzun zaman sonra geri dönen Ken’i burada çocukluk arkadaşları Motoki ve Rin karşılar. Gözleri görmeyen Rin ile Motoki, beraberlerdir ve birlikte yaşıyorlardır. O gün şehre dönen ve Motoki ile Rin’in kapısını çalan tek kişi Ken değildir. Yıllar sonra bir araya gelen bu üçlünün, aslında “dörtlü” olduğu zamanlardan bir arkadaşları, Yuki, o gecenin davetsiz misafiridir.

Ancak Yuki’nin dönüşü, Rin, Motoki ve Ken üzerinde sevinçten çok şaşkınlık yaratır. Çünkü Yuki tam on yıl önce ortadan kaybolduğundan beri, ne arkadaşları, ne de ailesi ondan haber alabilmiştir. Onu en son gördükleri, lunaparktaki “Korku Evi”nden sonra, Rin’in kapısının önünde aniden belirivermesi hepsini şüpheye düşürmüştür.

Ken, Motoki ve Rin; Yuki’nin ailesine haber verirler. Yuki ortadan kaybolduktan kısa süre sonra babası vefat etmiş, annesi isehem kızıni hem kocasıni kaybetmenin etkisiyle akli dengesini yitirmiştir. Eve çeki düzen vermek, Yuki’nin küçük kardeşı Miyu’ya kalmıştır. Arkadaşları ve kardeşı, Yuki’yi on yıldır hiçbir şeyine dokunulmamış odasına götürdüklerinde, burada çocukluğundan kalan tavşan şeklindeki sırt çantasını gören Yuki fenalaşır ve merdivenlerden yuvarlanır. Bilincini yitiren Yuki’yi, hemen en yakındaki hastaneye götürür arkadaşları.

Gösterim tarihi: 14 Mayıs 2010
Yönetmen: Takashi Shimizu
Oyuncular: Yuya Yagira ( Ken), Misako Renbutsu (Yuki), Ryo Katsuji (Motoki), Ai Maeda (Rin), Erina Mizuno ( Miyu ), Suzuki Matsuo (Tanba)
Senaryo: Daisuke Hosaka

Labels:Leave A Comment:

Copyright © B Tube Video Template.
Powered by Blogger.