Gözlerindeki Sır Film Fragmanı - The Secret In Their Eyes Trailer

Gözlerindeki Sır - The Secret In Their EyesGörevinden yeni emekli olan sorgu müfettişi Benjamin (Ricardo Darin), bir türlü peşini bırakmayan ve mazisi 25 yıl önceye dayanan bir tecavüz - cinayet vakasının romanını yazmaya karar verir. Kısa bir süre sonra cinayetin acı dolu hatırası üzerine düşünmek, Esposito'nun güncel yaşamının detaylarını aydınlatmaya başlar ve onu, duygularına ayna tutarak saplantılı bir aşkın ördüğü ağ ile yüzleşmeye zorlar. Korkunç suçun gizemi kendini yavaş yavaş ele verirken, Benjamin adalet ve kendini arayış ekseninde ciddi bir sınavdan geçecektir.

En İyi Yabancı Film Oscar’ı alan THE SECRET IN THEIR EYES / GÖZLERİNDEKİ SIR, dünya çapıncaki birçok festivalden de bol ödülle döndü ve IMDB top 250 listesinde yerini aldı . Ödüllü yönetmen Juan Jose Campanella, bir sorgu müfettişiyle bir hakimin, kendilerini 25 yıla yayılan bir kovalamacanın içinde buluşunu anlattığı GÖZLERİNDEKİ SIR'da gizem, gerilim ve romantizmi harmanlayan olağanüstü bir öykü kurguluyor.

Gösterim Tarihi: 23 Nisan 2010
Yönetmen: Juan Jose Campanella
Oyuncular:Ricardo Darin (Benjamin Esposito), Soledad Villamil (Irene Menendez Hastings), Pablo Rago (Ricardo Morales), Javier Godino (Isidoro Gomez), Guillermo Francella, Carla Quevedo,
Senaryo: Juan Jose Campanella, Eduardo Sacheri

Labels: , , ,Leave A Comment:

Copyright © B Tube Video Template.
Powered by Blogger.