Channel Blogcu Şablonu - Blogcuya uyarlanmış Wordpress Channel teması

Şablonu hatasız uyarlayabilmek için çok zaman harcandı. Lütfen şablonlardaki emeği geçenlerin linkini silmeyiniz. (Design by Theme Junkie. Web Bilgi.)

Tema bilgileri

Orjinal tasarım: theme junkie
Wordpress tema ön izleme

Blogcuya uyarlayan: Web Bilgi Org

Blogcu şablon ÖN İZLEME DEMO

ŞABLONU BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

1- CHANNEL V1

2- CHANNEL V2

3- CHANNEL MAVİ

Şablonu biraz daha geliştirerek Channel KIRMIZI Versiyon 2 adı altında blogumda yayınladım.

Yeni versiyonda yazı altına wordpress tarzı açıklama alanı eklendi. Şablonun footer alanı göze daha hoş gelecek şekilde düzenlendi. Footer alanı sayısı ikiye çıkartıldı. Yine bunların üzerine 3 adet resimli statik yazı ekleme alanı ilave edildi. Yeni versiyonla birlikte blogcu tam bir magazine stili şablona sahip oldu.

Şablon tamamen css kodları ile uyarlandı, image (resim) yoktur. Kodlar içerisinde işe yaramayanlar ayıklanmıştır. Bu sayede zaten yavaş açılan blogcu sayfalarının daha da kasması engellenmeye çalışılmıştır.

Şablonda özel reklam alanları, devamını oku özelliği, yeni versiyona göre yorum formu, etiket bulutu, seo uyumluluk özellikleri vardır.

Orjinal şablonda olmayan bir kaç bölüm daha eklenilerek daha kullanışlı bir hale getirildi. Bu şablonla blogunuz tam bir projesyonel site izlenimi sağlanıza yardımcı olacak.

Uzun emek ve zaman harcanılarak yapılan bu şablondaki tasarımcı ve uyarlayanın linklerini emeğe saygı gereği silmemenizi istiyorum.

Tarafımdan uyarlanmış diğer şablonlara buradan ulaşabilirsiniz


Labels: , , ,Leave A Comment:

Copyright © B Tube Video Template.
Powered by Blogger.